Podróże dookoła świata

Większość ludzi spędza w podróży średnio od dwóch do trzech miesięcy swojego życia. Tak duża ilość czasu w jednym miejscu może być dość męcząca, a zapotrzebowanie na przewodniki turystyczne nigdy nie było większe.

Szacuje się, że ponad 10 milionów podróżnych skorzysta w tym roku z Lonely Planet World Travel Guide 2018, co stanowi 30% wzrost w porównaniu z 2017 r. Wynika to z tego, że Lonely Planet oferuje świetną zawartość – mapy, wyczerpujące informacje o krajach i trasy z kodowanymi kolorami instrukcje, wykazy wydarzeń i działań

Lonely Planet wydaje World Travel Guide od 1976 roku i szczyci się ponad 30-letnim doświadczeniem. Oferuje dogłębne pokrycie mapami, wyczerpującymi informacjami o kraju i instrukcjami oznaczonymi kolorami – wszystko zaprojektowane, aby ułatwić Ci podróż

Podróżni będą napotykać coraz więcej treści pisanych przez sztuczną inteligencję podczas podróży. Na przykład większość osób korzysta z aplikacji takich jak TripAdvisor, aby zobaczyć atrakcje i ceny hoteli przed wizytą w mieście lub kraju.

Sztuczna inteligencja może pomóc podróżnym w planowaniu trasy, dostarczając informacji o pogodzie, kursach wymiany walut i mapach.

Ta sekcja zawiera listę najważniejszych miejsc docelowych, które warto odwiedzić, aby jak najlepiej wykorzystać podróż.

10 najlepszych miejsc do odwiedzenia

1. Nowy Jork, USA

2. Paryż, Francja

3. Tokio, Japonia

4. Londyn, Wielka Brytania

5. Sydney, Australia

6. Rio de Janeiro, Brazylia

7. Bangkok, Tajlandia

8. Rzym, Włochy

9. Dubaj, ZEA

10. Nowe Delhi, Indie

Tanie bilety samolotowe

Jedną z najtańszych opcji biletu lotniczego jest zakup lotu w poniedziałek lub wtorek. Dzieje się tak, ponieważ w dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na najtańszy lot, ponieważ chcą być jak najbliżej miejsca docelowego.

Nie ma powodu, dla którego nie mielibyśmy być w stanie znaleźć tanich biletów lotniczych na nasze podróże. Istnieje wiele sposobów na ich znalezienie, a jednym z nich jest przeglądanie stron internetowych, które oferują je na wyprzedaży lub kody kuponów.

Jeśli nadal nie masz pewności, jak znaleźć i zarezerwować bilety lotnicze, jest wielu blogerów podróżniczych, którzy piszą na ten temat posty na blogu, dzięki czemu możesz zaufać ich radom

Linie lotnicze oferują obecnie atrakcyjne taryfy na podróż, ułatwiając odwiedzanie krajów lub miast, w których nigdy wcześniej nie byłeś. Ale podczas gdy niektóre linie lotnicze oferują tanie bilety, istnieją również tanie linie lotnicze, które uzupełniają swoją cenę, pobierając skandaliczne opłaty, takie jak opłaty bagażowe i kary za anulowanie.

Tanie bilety lotnicze mogą nie zawsze być najlepszą opcją, ponieważ mogą kosztować Cię więcej pieniędzy w postaci ukrytych opłat lub nieoczekiwanych wydatków.

Podróż samolotem jest często kosztowną sprawą z powodu ukrytych kosztów, takich jak opłaty bagażowe i kary za anulowanie. Chociaż ich korzyści przewyższają ten koszt w wielu przypadkach, czasami te ukryte koszty mogą przewyższać korzyści płynące z taniego biletu, dlatego ważne jest, aby przeprowadzić rozeznanie przed zarezerwowaniem lotu.

Obecnie w Internecie można znaleźć świetne oferty tanich biletów lotniczych. Istnieje wiele strategii znajdowania najtańszych biletów lotniczych w miejscu docelowym.

Według raportu serwisu Skyscanner podróżni mogą zaoszczędzić do 1000 dolarów na lot w obie strony i 2000 dolarów na podróż w obie strony.

Related Post